WhatsApp
Yükleniyor...

qr menu

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Q R Menü qr menu
qr menu

qr menu

qrmenu

Covid-19 salgını kısa süre içinde tüm dünyada günlük hayatı tahminlerden çok daha hızlı ve fazla etkiledi. Covid 19 un 2019 çıktığı günden Bugüne baktığımızda ise artık normalleşmenin normlarının değiştiği yeni normallerin başladığı bir dönemdeyiz. Bu dönemde hijyen noktasında seçimleriniz müşterilerinizde iz bırakacak akıllı çözümler olmalı. Bu konuya şua açıdan bakarsak işletme sahipleri olarak bizler için çok daha düzgün bir perfektif olacaktır. Bu işin kendi sağlığımız açısından gelen müşterinin ne tür bir sağlık sorunu olduğunu bilmeden binlerce müşterinin elleri ile her alanına dokunduğu bir matbu menüyü düşün ki akaşama kadar binlerce kişinin ellediği bir menüyü sizlerde personelinizde bir şekilde temas ediyor tamamen ortadan kaldırılabilecek bu temas noktasına sizlerde temas ederek hem kendi sağlığınızı hemde sevdiklerinizin sağlığını tehdit altına sokuyorsunuz, ayrıca bir çoğu ile dost olduğunuz müşterilerinizide aynı tehlikeye maruz bırakıyorsunuz. ikinci persfektif ise bu menüleri maksimum 2 ayda bir olmadı 3 ayda bir gerek fiyat değişiliği veya yıpranmadan dolayı yeniden tasarım ve baskı yaptırıyorsunuz maddi olarakta kendinizi tıpkı sağlığınızda olduğu gibi kökten çözebileceğiniz bir ekstra gider kalemi ile masrafa sokuyorsunuz. Özellikle cafe ve restoran için tasarladığımız QR kodlu dijital menü kullanmanın tam zamanı. QR dijital menü baskılı menüye göre daha hijyeniktir. Müşteri menüyü kendi mobil cihazından görüntülediği için hijyen kaygısı olmadan rahatlıkla menüyü inceleyecektir. Akıllı telefon veya tabletten taranan bu kod ile işletmeye özel hazırlanan online menü sayfası açar. Açılan menü sayfasında müşteri tüm ürünleri görerek, dokunmadan sipariş oluşturabilecek.

QR mneü sayesinde müsterileriniz internet sitenizi defalarca ziyaret edeceğinden gogle sıralamasında yeriniz önlere doğru gelecek ayrıca aramalarda  google size öncelik tanıyacaktır.

kendi sitesi olmayıp yada olduğu halde aracı kurumlaa menü yaptıranlar qr kodun çapraz pazarından yararlanamazlar. kesinlikle bir siteniz olmalı ve mutlaka ama mutlaka menü sizin kendi web sitenizden çalışıyor olmalı, aksi halde paranızla başka birilerinin web sitelerini ön plana doğru çıkartmış olursuunuz.

çalışma prensibini birlikte çalıştığımız kuruluşlardan biri olan beylik işkembe nin QR menüsünü inceleyerek deneyimleye bilirsiniz

                            Qr Kodu okuttuğunuzda veya Resme Tıkladığınızda sistem sizi qr menüye yonlendirecektir

QR Menü Nasıl Yapılır?
QR Menü avantajlarından yararlanmak isteyen işletme sahiplerinin qr kod restoran menüsü yapımı aşamasında yapması gerekenler oldukça basit. Öncelikle https://sosyalmedyareklamajansi.net/sayfa/qr-menu.html adresinden, QR Menü sisteminin avantajlarını ve sunduğumuz hizmetleri gözden geçirebilirsiniz.

Daha sonra, bu sistemin tüm avantajlarından yararlanabilmek için; ''Kullanmaya Başla'' tıklayarak nasıl çalıştığını örnek müşterimizin sitesinden inceleye bilirsiniz. sizde aynı şekilde çalışan bir qr menü istiyorsanız size veya firmanıza ait iletişim bilgilerini, markanızı veya markanızın şube ismini girerek sisteme kayıt olmanız yeterli. Bu aşamadan sonra, müşterilerinizi ve mekan sağlığınızı koruyacak bir sistem olan QR Menü sistemini hızlıca kullanmaya başlayabilir, hemen ürünlerinizi yönetim panelinden girebilir, güncel menülerinizi hazırlayabilirsiniz. Ayrıca menü tasarımlarınızı seçerek müşterilerinize sunabilirsiniz. En önemlisi ürün bilgilerinizi ne zaman isterseniz güncelleyebilirsiniz. Mevsimsel ürünleri ekleyebilir, kaldırabilir veya fiyat ve içerik bilgilerini ücretsiz bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

QR MENÜ AVANTAJLARI NELERDİR?
QR menü baskılı menüye göre daha hijyeniktir.
QRmenü ile müşteri memnuniyetini ve işletmenizin verimliliğini arttırırsınız.
Müşteriler diledikleri anda menüyü kendi mobil cihazlarından görüntüleyebilir ve hemen size siparişler verebilirler.

Daha Fazla Sipariş Alın
Müşteriler diledikleri an menüyü kendi mobil cihazlarından görüntüleyebilir ve garson beklemeden sipariş verebilirler.

Menü Daima Güncel Kalsın
QRmenü'nün yönetim paneli sayesinde menüdeki ürünleri ve fiyatları istediğiniz an kolayca güncelleyebilirisiniz.

Menü Baskı Maliyetinden Kurtulun
QRmenü kullanın, fiziksel menü bastırmak ve güncellemek için yüksek bedeller ödemekten kurtulun.

Daha Canlı & Daha Çekici Görseller
Baskı menüler zamanla deforme olur, QRmenü'de ise ürün görselleri her zaman daha canlı ve çekicidir.

İş Yükünü Azaltın
Garsonun menü götürüp getirmesinden kaynaklanan iş yükü ve zaman kaybı ortadan kalkar.

Düşük Maliyetle Kullanın
Tüm bu avantajlara yüksek yatırım maliyetine katlanmadan yıllık kiralama bedeli ile uygun fiyata sahip olun. Menü bastırma ve fiyat güncelleme derdine düşünmeden işinize odaklanın.